הלבנת שיניים בפרדסיה ובתל מונד

הלבנת שיניים בפרדסיה ובתל מונד – האיכות מדברת

צמד המילים "הלבנת שיניים" יכולות לשמח כל אדם ממוצע. רובנו לא מרגישים בנוח עם הצבע של השיניים. ישנם כאלו שבאמת סובלים מצבע עכור באופן טבעי, אחרים מעשנים או שותים קפה באופן קבוע והשיניים מוכתמות לאורך הזמן וישנם כאלו שצבע השיניים שלהם השתנה לאחר הזנחה. כל אלו חושבים תכופות על הרעיון של הלבנת שיניים ותוהים לעצמם מתי יעשו זאת, אך תמיד דחו זאת. אחרי החגים, שבוע הבא, אולי לאחר החתונה של הבן ותירוצים נוספים. כדי להימנע מדחיות ומעיכובים כדאי להתקשר למרפאה של ד"ר יאסוביץ, המתמחה בהלבנת שיניים ולברר את כל הפרטים אחת ולתמיד. רוצים מספר פרטים מקדימים לפני הטלפון? מוזמנים להתעדכן.

הלבנת שיניים בפרדסיה ובתל מונד – התהליך כולו

הלבנה ביתית

אם תחליטו לבצע הלבנת שיניים בפרדסיה ובתל מונד, לא תמיד חייבם לבצע את התהליך בפעם אחת אצל רופא השיניים. לאלו מבינינו שאינם חוששים לטפל בעצמם בבית מומלץ לבקש הלבנה ביתית. בסוג הלבנה זה מתאים הרופא סד מיוחד עבור המטופל, המתלבש ישירות על השיניים. לתוך סד ניתן להחדיר חומרים פעילים בדרגות ריכוז שונות, על פי הוראות הרופא, וכך להשיג את ההלבנה הרצויה. יש להקפיד ולקבל מהרופא הוראות מדויקות כיצד יש לבצע את ההלבנה הביתית, ולזכור שהתהליך נמשך מספר שבועות, אך בסופם השיניים יהיו לבנות ובוהקות יותר.

הלבנה מקצועית

אם תחליטו לשבת במרפאה של ד"ר יאסוביץ ולעבור את ההלבנה במקום, תצטרכו לשבת לטיפול של שעה. במהלך הטיפול ייקח ד"ר יאסוביץ חומרי הלבנה ויחדיר אותם לתוך השיניים. לאחר ההחדרה יחלו החומרים  המלבינים לחפש אחר הכתמים ולפרק אותם בעזרת החומרים הפעילים המצויים בתוכם. לאחר פירוק הכתמים וסיום השעה מתקבל חיוך לבן ובוהק וניתן ללכת הביתה ולהתחיל לשמור על החיוך החדש שלכם.

הלבנה פרטנית

לעיתים קורה מצב בו רק שן אחת או שתיים משנות את צבען. בעיה כזו יכולה לקרות עקב נפילה, בעיה בבסיס השן או טראומה לשן הספציפית. במידה ואין צורך להלבין את כל החיוך, נבצע הלבנה עבור שן אחת או שתיים בלבד על ידי שיטה ייחודית. נקדח חור קטנטן בתוך השן ואליו נחדיר את חומרי ההלבנה בהם אנו משתמשים לצורכי הלבנה. החומרים הפעילים יתפשטו בשן באמצעות החור אותו קדחנו וילבינו אותה. הלבנה כזו בצעו רק אצל מומחה, מאחר וטעות קטנה בקדיחת החור או בשימוש בחומרי ההלבנה עלול לגרום לאיבוד השן.