הלבנת שיניים בקדימה וקדימה צורן

הלבנת שיניים בקדימה וקדימה צורן – חיוך מאוזן לאוזן

שיניים לבנות היו החלום של בני האדם כבר מהעת העתיקה. שיניים צהובות או שחורות סימלו את החורים והריקבון, ואילו שיניים לבנות סימלו בריאות ועושר, והראו על ניקיון של האדם. עם השנים הבינו בני האדם כי הם יכולים לעשות צעדים לעבר הלבנת השיניים ולדאוג לצבע יפה שישמר לאורך זמן. השיטות אמנם התפתחו והתקדמו עם השנים, אך ישנם כמה רעיונות שנשארו איתנו עד עצם היום הזה וישנם כאלו המעדיפים לנסות אותם לפני שמתחילים הלבנת שיניים בקדימה וקדימה צורן. אם תרצו הלבנת שיניים מקצועית שתעניק לכם שיניים לבנות ובריאות, מומלץ לפנות למרפאה של ד"ר יאסוביץ שיוכל להעניק לכם את החיוך שתמיד רציתם.

הלבנת שיניים בקדימה וקדימה צורן – דרכים טבעיות

סודה לשתייה

סודה לשתייה ידועה כחומר מסיר כתמים שיכול לפעול גם על כתמים קשים במיוחד של שומן שרוף או לכלוך עיקש במיוחד. מריחה של סודה לשתייה המעורבבת במעט מים על השיניים ושפשופה יכולים להסיר כתמים שנראים בלתי אפשריים, אך עלולים גם לפגוע בשכבה החיצונית של השן, ולכן מומלץ לבצע את הפעולה רק פעם בשבועיים ולא יותר. אם תרצו הלבנת שיניים שאינה פוגעת בשיניים כלל, עדיף להתייעץ עם מומחה לדבר, דוגמת ד"ר יאסוביץ שמרפאתו שוכנת בקדימה צורן.

הקפידו על שטיפה וצחצוח

פעמים רבות לאחר סיום האוכל ניתן להרגיש כי יש שכבה שנדבקה לשיניים ונשארת עליה. אנו מעבירים עליה את הלשון כמה פעמים, ומנסים להתעלם מההרגשה עד שדעתנו מוסחת לדבר הבא. כדי למנוע כתמים מיותרים, לאחר כל ארוחה שטפו את הפה בעזרת מים. המים יוכלו לנקות את השאריות ולמחות כתמים שהיו יכולים להיווצר ללא השטיפה.

מלח

המלח בעל סגולות חיטוי ומסוגל לספוח אליו לכלוכים וכתמים קלים. כאשר מצחצחים בעזרת מלח תוכלו לראות כתמים קלים שנוצרו נעלמים, וכך תוכלו לשמור על חיוך לבן לאורך זמן רב יותר.

תזונה נכונה

מלבד הלבנת השיניים, גם הימנעות מהכתמתן יכולה לסייע רבות בשמירה על שיניים לבנות ונקיות. כדי לשמור על שיניים בוהקות צמצמו צריכה של מיצי הדר כגון: תפוזים, לימונים ואשכוליות שנוטים לייצר כתמים בצבע הפרי ממנו נוצרו. כמו כן, מומלץ להימנע מצריכת מאכלים המתובלים בנדיבות בתבלינים בעלי צבעים מכתימים כגון: פפריקה אדומה וקארי. מלבד המזון, רצוי להימנע גם ממשקאות הידועים כמכתימים – תה, קפה, קולה ומשקאות נוספים בעלי צבעים חזקים הנוטים להידבק לשיניים.