הלבנת שיניים

הלבנת שיניים – כי שיניים לבנות וזוהרות הן המפתח להצלחה

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי אנשים בעלי הופעה מושכת הם מצליחים יותר ובעלי ביטחון עצמי גבוה יותר. שיניים לבנות הם המפתח להצלחה, ומי לא רוצה להצליח? אם גם אתם חולמים על שיניים לבנות וזוהרות, ד"ר חיים יאסוביץ, מומחה בתחום הרפואה האסתטית, יכול להגשים לכם את החלום. הלבנת שיניים אינה מותרות ואינה מיועדת לעשירים בלבד. צרו קשר עם ד"ר יאסוביץ וכבר מחר תוכלו לחייך בפה מלא חיוך זוהר וכובש לבבות.

הלבנת שיניים – על שיטות ההלבנה השונות

שיטת ההלבנה הביתית היא שיטה שבה בונה רופא השיניים סד אישי לכל מטופל. הרופא מוסר למטופל את הסד יחד עם ג'ל מיוחד המכיל קרבמיד פראוקסיד בריכוז של שישה עשר עד עשרים ושמונה אחוז. בכל יממה, ביום או בלילה, מניח המטופל את הסד על מערכת השיניים ויוצק לתוכו את הג'ל. כעבור מספר שבועות קצר, השיניים יולבנו באופן משמעותי.

הלבנת שיניים חד פעמית בקליניקה נמשכת בערך כשעה. בטיפול זה מורח הרופא חומר הלבנה על שיניו של המטופל. החומר חודר לאימייל שבשן ומגיע אל המולקולות המוכתמות. מולקולות החמצן הנמצאות בחומר ההלבנה מגיבות יחד עם המולקולות המוכתמות ושוברות את הקשר המחזק אותן יחד. מולקולות החמצן מתפזרות והן מלבינות את השיניים. בסיום הטיול יהיו השינים לבנות, זוהרות ובורקות.

הלבנת WALKING  מתאימות למי שמעוניין להלבין רק שן אחת או שתיים. בשיטה זו קודחים חלל קטן בחלק הפנימי של השן ואליו מחדירים את חומרי ההלבנה. השיניים המוכתמות מקבלות את הגוון של השיניים האחרות בפה.

 טיפולי הלבנה של השיניים נחשבים לטיפולים קלים ונטולי סיבוכים, אך גם בטיפול זה עלול להיווצר נזק לזגוגית השן ולרקמת החניכיים. אם חומר ההלבנה ידלוף, לדוגמה, עלולה להיווצר בחניכיים כוויה בדרגות שונות. אל תחסכו, רק רופא מומחה בתחום הרפואה האסתטית שצבר ניסיון וידע רב בתחום, ידע לבצע את הטיפול בהצלחה, ללא סיכונים וללא נזקים.

הלבנת שיניים – איך לשמור על ההלבנה למשך זמן רב

אל תעשנו. העישון הוא אחד הגורמים לשינוי צבע השיניים, הפחיתו את כמויות העישון במיוחד בתקופה שבה אתם מבצעים הלבנת שיניים ביתית.

צחצחו שיניים יותר מפעמיים ביום. גם צחצוח קטן בשעות העבודה, אפילו ללא משחה, יעזור לשמירת גוון השיניים. התייעצו עם הרופא באשר לבחירת משחת השיניים המומלצת. רצוי להשתמש במשחות שיניים המכילות חומרי הלבנה.

משקאות חריפים ומשקאות ממותקים מכתימים את השיניים. נסו לצמצם את שתיית המשקאות הממותקים והחריפים עד למינימום. גם מיצים טריים מפרי ההדר מלכלכים את השיניים בשל החומציות שלהם הגורמת לחספוס פני השן ומקלה על הצבע הטבעי של מיץ פרי ההדר להכתים את השן.

אל תשתמשו בתרופות סבתא להלבנת שיניים. סודה לשתייה, לדוגמה, מלבינה את השיניים, אך גורמת לשחיקת המשטח החיצוני של השן.

המשיכו לקרוא על טיפולי – הלבנת שיניים בפרדסיה