השתלות שיניים בפרדסיה ובתל מונד

השתלות שיניים בפרדסיה ובתל מונד – חיוכים של שמחה

החיוך והשיניים מהווים חלק נכבד מהמראה של האדם. בשנייה שאתם עומדים לפני אדם, מציגים את עצמכם ומחייכים – אתם מציגים לראווה את השיניים שלכם, על כל המשתמע מכך. בשלב זה ניתן להבחין בבעיות חניכיים, חורים ורווחים ולעיתים מה אכלתם בארוחה האחרונה. אין זה פלא, כי אנשים להם רווחים בין השיניים ממעטים לחייך, מנסים להתחמק מצילומים ולעיתים אף נבוכים ובעלי
ביטחון עצמי נמוך. ההשפעה הגדולה כל כך של חוסר בשיניים על האדם הביאה לפיתוח מספר שיטות למילוי הרווחים, כאשר השיטה הרווחת, הטובה והנכונה ביותר היא השתלות שיניים. במרפאה של ד"ר יאסוביץ הממוקמת בקדימה תוכלו להתרשם ממגוון הטיפולים הקיים ולשכוח מהרווחים אחת ולתמיד.

השתלות שיניים בפרדסיה ובתל מונד – מתאימים לטיפול

עקירות שיניים

פעמים רבות אנו נאלצים לעבור עקירת שיניים. לעיתים מדובר על הזנחה של הפה, אך לעיתים השן צומחת בצורה עקומה או אפילו פגומה מהרגע שהתחילה לצמוח ויש לסלקה בהקדם. כעת, במקום השן שגדלה באותו המקום נותר רווח בין השיניים שיש לגשר עליו. ביצוע השתלות שיניים בפרדסיה ובתל מונד יכול לפתור את הבעיות ולהעלים את הרווחים שנוצרו בעקבות העקירה שעברתם.

בעיות גנטיות

רבים אינם מודעים למצב, אך ישנן תסמונות גנטיות הפוגעות בגדילת השיניים. ישנן תסמונות הפוגעות במספר שיניים, אך קיימות גם תסמונות המונעות גדילת שיניים לחלוטין והילד או הילדה נותרים ללא שיניים כלל. בכדי להתגבר על הבעיות הגנטיות הללו מומלץ לפנות לייעוץ אצל מומחה שיניים דוגמת ד"ר יאסוביץ, שיוכל לייעץ ולראות כיצד ניתן להתגבר על הבעיה. בתסמונות רבות ניתן לבצע השתלות שיניים וכך לסתום את החורים שנוצרו וליצור חיוך רצוף ויפה.

חוויה טראומטית לחלל הפה

תאונות דרכים, נפילות קשות, משחקי ילדים ואפילו חבטה פשוטה יכולים לגרום טראומה קשה לחלל הפה ולהעיף מספר שיניים ממקומן הטבעי. על אף שמדובר על שיניים טובות וחזקות, בעקבות טראומה חיצונית הן נעקרות ממקומן, וכך נוצרים הרווחים שאותם יש לסגור. באמצעות השתלת שיניים ניתן לבחון את הפער, לוודא סגירה גם אם מדובר על מספר מקומות בהם חווה הפה טראומה וכך ליצור מחדש את החיוך שאבד בעקבות המקרה.

הזדקנות

עם השנים חל דלדול בעצמות, דבר שעלול להשפיע על השיניים. עקב הדלדול יוכלו קשישים ומבוגרים לחוות נפילות שיניים פתאומיות שיקשו עליהם את האכילה, הדיבור וייאלצו הסתגלות למצב אחר לחלוטין בו הם חיו לאורך חייהם. כדי למנוע את צרכי ההסתגלות והקשיים ניתן לבצע השתלות שיניים ולהחזיר את החיים למסלולם.