השתלות שיניים בקדימה וקדימה צורן

השתלות שיניים בקדימה וקדימה צורן – מצמצמים את הפער

אתם מתעוררים, קמים מהמיטה ורצים במהירות לצחצח שיניים מול המראה. מתחילים לנקות את הפה, דואגים שהמשחה תגיע לכל מקום, אבל אז אתם מחייכים למראה והרווח בין השיניים פשוט צועק החוצה. אתם סוגרים את הפה ומצב הרוח שלכם יורד – והיום מתחיל בהרגשה אחרת. למה לחוות מצב כזה? עקירת שיניים, נפילה טראומטית של שיניים או בעיות גנטיות אינן צריכות להשפיע על מצב הרוח שלכם, פשוט בררו על השתלות שיניים בקדימה וקדימה צורן במרפאה של ד"ר יאסוביץ וכל בוקר ייפתח בחיוך מלא שמחה מול המראה. כדי להבין איך התהליך קורה ומה תעברו, מוזמנים לקרוא את המדריך הבא.

השתלות שיניים בקדימה וקדימה צורן – המדריך השלם

שלב ראשון – בירור רפואי

למרות הרצון הטוב, לא כל אחד מתאים להשתלת שיניים. יש לברר בהתחלה מידע על היסטוריה רפואית, רגישויות לתרופות או חומרי הרדמה, לקיחת תרופות באופן קבוע וכל פרט אחר שיכול להיות רלוונטי. רק לאחר בירור רפואי מעמיק ובחינה האם האדם יכול להתאים להשתלת שיניים, ניתן להתקדם ולבחון האם העצם אכן מתאימה להשתלה ותוכל לעמוד בתהליך שכזה.

שלב שני – הכנת השטח

בתחילה על הרופא להכין את מקום ההשתלה. במקרה של רופא בעל ניסיון רב כמו ד"ר יאסוביץ תהליך זה אינו לוקח זמן רב, אך הוא מחויב לעשות זאת בכדי להגדיל את אחוזי ההצלחה האפשריים של ההשתלה. יש לנקות את אזור ההשתלה, לחטא אותו ולוודא כי הבדיקות הראשוניות של העצם אכן נכונות וניתן לקלוט את ההשתלה.

שלב שלישי – הכנה להשתלה

לפני ביצוע ההשתלה ימליץ הרופא למטופלים מעשנים להפסיק את העישון למספר שבועות לפני ביצוע ההשתלה. בנוסף, ייתן הרופא מרשם לאנטיביוטיקה ממנה יש לקחת כחצי שעה לפני ההשתלה מנה מוגדלת, ולהמשיך אותה כסדר לאחר ביצוע התהליך.

שלב רביעי – ביצוע ההשתלה

בשלב זה מביא הרופא את השתל אל קרבת הפה של המטופל ובוחן ביסודיות את האזור. השתל עצמו עשוי מטיטניום – מתכת שהגוף האנושי אינו מתייחס אליה כגוף זר, ולכן אחוזי ההצלחה של השתלות שיניים גבוהים מאוד. בשלב זה יקדח הרופא ישירות את השתל אל עצם הלסת, כך שייעשה חיבור מובהק ביניהן והשתל ייקלט טוב ככל האפשר. לאחר ביצוע ההשתלה לרוב יש להמתין כשלושה חודשים עד להחלמת האזור ורק לאחר מכן מניחים עליו את הכתר המיועד בטיפול נוסף. לאחר סיום ההשתלה ניתן לקחת משככי כאבים על פי הוראות הרופא המטפל.