מרפאות שיניים בקדימה וקדימה צורן

מרפאות שיניים בקדימה וקדימה צורן – הכול במקום אחד

הגיע הרגע בו אתם לא יכולים להימלט יותר מהכאב הנוראי בשיניים. אתם מתקשרים לתאם תור לרופא השיניים, אך קודם כל מופנים למכון צילום במקום אחר כדי להגיע עם הצילומים המתאימים. לאחר מכן, תוכלו לקבל הפנייה לבדיקת רופא, כאשר רק לאחריה יתחיל הטיפול – בכלל במקום אחר! כדי לפתור את הבעיה הוקמו מרפאות שיניים כוללות, המכניסות תחת קורת גג אחת את כל השירותים הנחוצים לאדם הזקוק לטיפול שיניים. אין צורך להתאמץ, לרוץ ממקום למקום תוך כדי סבל איום, פשוט הגיעו למרפאת השיניים של ד"ר יאסוביץ ותוכלו ליהנות מכל השירותים במקום אחד. רוצים לדעת אלו טיפולים תוכלו לעבור במקום?

מרפאות שיניים בקדימה וקדימה צורן – טיפולים אפשריים

הלבנת שיניים

התלונה הנפוצה יותר כשמגיעים לרופא השיניים מתייחסת לצבען. רובנו לא מרוצים מהצבע של השיניים ומעוניינים להלבין אותן כדי להשיג חיוך יפה ואסתטי יותר. ישנן מספר שיטות הלבנה, אך חשוב להגיע למומחים שיבצעו את ההלבנה, כי פעולה לא מקצועית יכולה לפגוע בשיניים ולהותיר נזקים שילוו אתכם לאורך תקופה ארוכה. למרפאה של ד"ר יאסוביץ ישנה מומחיות ארוכת שנים בתחום ההלבנה, כך שתוכלו להיות בטוחים שתצאו עם שיניים בריאות ולבנות לאורך זמן.

השתלות שיניים

הצורך בהשתלת שיניים מתעורר לאחר ביצוע טיפולי עקירה, נפילת שיניים טראומטית, אי צמיחה של שיניים בפה או בעקבות בעיות גנטיות. התהליך של השתלת שיניים נחשב למורכב במיוחד ודורש הכנה ומומחיות בנושא. בתחילה יש לבצע הכנה לשתל, לסרוק את הרקמה המבוקשת ולוודא שההשתלה אכן מתבצעת בהתאם למצופה. רק לאחר מספר חודשים, בהם הובהר כי ההשתלה אכן הצליחה ניתן להניח את הכתר ולבצע את גמר הטיפול האסתטי. מורכבות ההשתלות והמומחיות הנדרשת גורמות לכך שיש לפנות רק למרפאות המנוסות בתחום ומסוגלות להעביר את המטופל דרך התהליך כולו בשלום ובבטחה.

שיקום הפה

ההגדרה של שיקום הפה כוללת תחתיה תחום נרחב ביותר של טיפולים אפשריים. שיקום הפה נצרך לאחר תאונה, טראומה קשה הנגרמת לחלל הפה או אפילו לאחר טיפולים אינטנסיביים במיוחד. השיקום כולל בתוכו החזרת הפה למצב פעיל ולמראה אסתטי במיוחד. במסגרת טיפולי שיקום הפה תוכלו לעבור השתלות, לבצע ציפוי לשיניים, לצמצם רווחים וליהנות ממראה פה משוקם ואסתטי במיוחד. במרפאה של בקדימה ובקדימה צורן מתמחים בתחום של שיקום הפה וישמחו ללוות אותך לאורך התהליך ולהעניק לך את ההרגשה והחיוכים שתמיד חלמת עליהם.