רופא שיניים בפרדסיה ובתל מונד

רופא שיניים בפרדסיה ובתל מונד – מחייכים בפה מלא

ההגעה לרופא שיניים בדרך כלל מתבצעת לאחר כאבים או הרגשה כללית רעה בפה ובלסת. רובנו לא מקפידים מספיק על בדיקות תקופתיות, שיננית באופן קבוע וצחצוח מדויק, ולכן הביקור אצל רופא השיניים לרוב יגרור איתו טיפולים מסוגים שונים. הכאבים לעיתים משתקים אותנו מכדי לחשוב, אבל בחירה של רופא שיניים בפרדסיה ובתל מונד חייבת להתבצע בצורה מחושבת ומדויקת, ואסור להקל בה ראש. כשתתחילו לבדוק פרטים על הרופא, מומלץ לברר אלו טיפולים הוא מבצע במרפאה, מאחר ולא כל רופא מוסמך לבצע את כלל הטיפולים האפשריים. ד"ר יאסוביץ, מומחה לרפואת שיניים יכול להעניק לנו מעט מידע על המתרחש במרפאת שיניים מוסמכת. 

רופא שיניים בפרדסיה ובתל מונד – טיפולים אפשריים

הלבנת שיניים

כיום קיימים בעולם מוצרים רבים המשנים את צבען הטבעי של השיניים. קפה, תה, קולה, טבק ועישון יכולים להפוך שיניים לבנות לצהובות ואפילו חומות. מלבד נזקים חיצוניים, חלק מהאנשים נולדים עם גוון שיניים כהה יותר, מה שעלול להידמות בעין חיצונית להזנחה ולצבע לא אסתטי של השיניים. כדי להיפטר ממצב שכזה מומלץ לבצע הלבנת שיניים אצל רופא המומחה לדבר. במרפאה של ד"ר יאסוביץ תוכלו ליהנות מהלבנה שאינה פוגעת בשיניים ומקנה תוצאות מיידיות בתום התהליך.

יישור שיניים

אחת הפעולות המוכרות ביותר בעולם רפואת השיניים היא "יישור השיניים" או בשמה הלועזי: אורתודנטיה. ילדים רבים נולדים עם שיניים שאינן גדלות בצורה ישרה. חלקן גדלות זו על זו, לאחרים יש מרווחים גדולים בין השיניים, וישנם כאלו המשתמשים במוצץ לאורך שנים וצורת הפה הופכת להיות צורת המציצה שהתקבעה לאורך שנים. בכדי לטפל בבעיות אלו ואחרות יש לבצע יישור שיניים. הרופא המומחה ידביק את החלקים המתאימים על השיניים, ימתח את הגומיות כפי שצריך ותהליך היישור שנמשך לאורך שנים יתחיל ויימשך לאורך בדיקות תקופתיות.

עקירות שיניים

עקירה היא המצב הסופני של השן. אם מגיעים אל הרופא בזמן, כאשר הכאבים עדיין בתחילת התהליך, יכול להיות שתוכלו לבצע סתימה קלה ולסיים עם הכאבים והבעיה. דחייה של הטיפול, הליכה הלוך ושוב והתגברות על הכאב לאורך זמן עלולים להביא אתכם לביקור כאשר החור כבר כל כך עמוק שהוא מגיע עד לעצם עצמה ואין ברירה אלא לעקור את השן. חשוב לדעת שעקירת שן מצריכה השלמה והשתלה לאחר מכן, כדי למנוע תזוזה של השיניים ויצירה של חורים ומרווחים בלתי רצויים בין השיניים הנותרות.