אודות

 ציפוי שיניים נועד לכסות על פגמים בשן כמו שינים שבורות, שיניים מוכתמות, רווחים בין השיניים ועוד.

 במהלך הטיפול של ציפוי השיניים מסיר הרופא חלק מזגוגית השן כדי לאפשר מקום להדבקת הציפוי. הרופא מכין תבנית של השיניים שלכם ושולח אותה אל המעבדה. טכנאי המעבדה המיומן מייצר את הציפוי בהתאמה לגודל השן ולגוון שלה. הדבקת הציפוי מתבצעת באמצעות צמנט, דבק המיוצר משרף מורכב.

סיכויי ההצלחה של ציפוי שיניים גבוהים מאוד. הציפוי עמיד למשך שנים רבות ומעניק לכל שן פגומה מראה נפלא של שן טבעית לבנה וזוהרת.

חשוב לבחור רופא שיניים מקצועי ומיומן בתחום ציפוי שיניים. ציפוי שיניים שאינו מודבק כראוי ואינו מתאים בדיוק עלול להישבר או להתקלף, ובמקרים חמורים עלול להיווצר חור מתחת לציפוי. במקרה זה יהיה צורך לבצע מחדש את הטיפול או להרכיב על השן כתר.

כתרים מסייעים לשיקום הפה, לשימור של שיניים חלשות או להענקת מראה אסתטי לשיניים מוכתמות, שבורות או פגומות.

הצלחת הטיפול, עמידות הכתרים למשך שנים רבות והמראה האסתטי של השיניים תלויה בשיתוף פעולה של רופא שיניים מקצועי וטכנאי מעבדה מיומן. רק שילוב של שני בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים יביא להצלחת הטיפול. מרפאת השיניים של ד"ר יאסוביץ עובדת בשיתוף פעולה עם מעבדות שיניים מקצועיות, מעבדות המובילות בתחום.

 יש סוגים שונים של כתרים, יש כתר חרסינה, יש כתר קפטק או גלוונו ועוד. רופא שיניים מקצועי ומיומן ידע להמליץ לכם על סוג הכתר המתאים לכם ביותר.

חשוב לדעת כי כתר שאינו מותאם היטב עלול לגרום לדלקות חניכיים, לנסיגת חניכיים, לדימומים, להרגשת אי נוחות, לכאבים ולמראה אסתטי בלתי נעים.

אל תוותרו, פרגנו לעצמכם את הטוב מכולם.

צרו קשר, ד"ר יאסוביץ וצוות המרפאה המסור ממתינים לפנייתכם, שמחים לעזור! 

טיפולי שיניים אסתטיים – לשמירה על שיניים בריאות זוהרות ויפות!

  • ד"ר חיים יאסוביץ הוא רופא שיניים העוסק ברפואת שיניים כללית ומתמחה בתחום רפואת השיניים האסתטית.
  • ד"ר יאסוביץ הוא רופא שיניים בעל תוארD.M.D  מאוניברסיטת בוקרשט ברומניה, בעל ותק וניסיון של חמש עשרה שנים.
  •  במרפאת השיניים הנמצאת בקדימה מעניק ד"ר יאסוביץ וצוות המרפאה המסור לכל מטופל יחס אישי ואמפאטי, טיפול מקצועי עם הרבה סבלנות.
  • הודות לציוד החדיש ולידע הרב שצבר ד"ר חיים יאסוביץ במשך השנים הרבות, אינספור לקוחות מרוצים מודים לו על הטיפול המסור ועל השדרוג באיכות החיים כתוצאה מהצלחת הטיפולים.

השתלת שיניים והרמת סינוס

השתלת שיניים זהו טיפול הנועד לשקם פה חסר שיניים. לתוך עצם הלסת משתילים שתל העשוי מבורג טיטניום. לאחר היקלטות השתל בלסת בונים עליו מבנה ומרכיבים עליו כתר. השן החדשה מחליפה את השן הטבעית שאבדה והיא אכן נראית ומתפקדת כשן טבעית.

 כדי לבצע בהצלחה השתלת שינים יש צורך בעצם לסת חזקה. כאשר יש מחסור בעצם לסת יש לבצע טיפול מקדים בשם השתלת עצם.

בלסת העליונה, בחלק מהמקרים, יש צורך בהרמת סינוס, שזה סוג של השתלת עצם המעניקה ללסת את החוזק ואת הנפח הנדרש לקליטת השתל.

טיפולי שיניים אסתטיים – לשמירה על שיניים בריאות זוהרות ויפות!

החל משנות התשעים של המאה הקודמת, טיפולי שיניים אסתטיים פופולאריים מאוד. רפואת השיניים האסתטית עוסקת בהלבנת שיניים, בכיסוי פגמים בשיניים בכתרים, בציפוי שיניים ובכל טיפול המסייע לשמור על בריאות השן ולהשיג חיוך יפה וזוהר, חיוך הפותח דלתות ולבבות רבות, חיוך ומראה המעניקים ביטחון עצמי גבוה לכל מטופל.

 מתביישים לחייך? השיניים שלכם צהובות ומוכתמות? הלבנת שיניים זהו המפתח לחיוך אטרקטיבי ולרושם הראשוני שאנו יוצרים בכל מפגש חברתי. ד"ר חיים יאסוביץ, מומחה בתחום הלבנת השיניים יבצע עבורכם הלבנה ללא כאבים וללא נזקים לשן. אחרי טיפול קצר תצאו מהמרפאה כשהשיניים שלכם בריאות, בוהקות ולבנות והחיוך שלכם… מדהים ושובה לבבות.