הלבנת שיניים בתל מונד

הלבנת שיניים בתל מונד – מה אסור לעשות ומה כדאי לעשות

הלבנת שיניים בתל מונד, ובכל מקום, היא טרנד לוהט ולא בכדי. הלבנת שיניים מאפשרת לכל שן , גם אם היא אפורה, צהובה או מוכתמת להיראות לבנה, יפה וזוהרת. השן מורכבת משלוש שכבות, שכבת מוך השן, שכבת הדנטין ושכבת האמייל. על שכבת הדנטין נוצרים במשך השנים כתמים הנגרמים מסיבות שונות, מהזדקנות, מעישון, משתיית משקאות חריפים או ממחלות בשן. הלבנת שיניים נעשית באמצעות חומר פעיל המחמצן את שכבת הדנטין ולבין את השן. ד"ר חיים יאסוביץ כבר הצליח להחזיר למטופלים רבים את המראה הזוהר של שיניים יפות ולבנות, צרו קשר, הוא ישמח לעזור גם לכם.

הלבנת שיניים בתל מונד – עשה ואל תעשה

בתקופה שאתם מבצעים הלבנת שיניים, בכל שיטה, הימנעו עד כמה שאפשר מעישון. העישון הוא אחד הגורמים לשינוי בגוון השן, אם תמשיכו לעשן בזמן ההלבנה, מרב הסיכויים כי לא תצליחו להעניק לשן גוון בהיר ומראה זוהר.

חשוב לצחצח שיניים עם משחות שיניים המכילות חומרי הלבנה, כדאי להתייעץ עם הרופא וביחד לבחור את המשחה המתאימה לכם. בתקופה שבה אתם עוברים הלבנת שיניים וגם לאחר ההלבנה, כדאי לצחצח שיניים יותר מפעמיים ביום. צחצוח השיניים יעזור לשמור על הגוון הבהיר של השיניים ועל תוצאות ההלבנה.

אם יש לכם נטייה לכתמים בשיניים הימנעו משתיית משקאות חריפים ומשקאות ממותקים. מיצים טריים מפירות הדר מכילים חומציות קלה הגורמת לחספוס של שכבת השן החיצונית ומקלה על הצבע הטבעי של מיץ פירות ההדר להכתים את השיניים. רצוי גם להימנע או לצמצם למינימום את שתיית הקפה, תה, קוקה קולה ויין. כל המשקאות האלו ידועים כמשקאות המאיצים את הופעת הכתמים על השיניים, במיוחד לאחר טיפולי הלבנה.

אם אתם סובלים ממחלת העששת, אתם לא יכולים לעבור טיפולים של הלבנת שיניים. התמיסה המלבינה את השן עלולה לעבור בין החלקים החולים של השן, לחדור אל חלקי השן הפנימיים ולגרום לנזקים לשן ולרגישות יתר. לפני הלבנת השיניים צריך לטפל במחלת העששת ורק לאחר ההחלמה ממחלת העששת יאשר הרופא את הלבנת השיניים.

לפני הלבנת שיניים יש לעבור ניקוי שיניים יסודי אצל השיננית. אם לא תעברו את הטיפול. האבנית אשר הצטברה על דפנות השן עלולה לפגוע בפעולת ההלבנה.

לנשים בהיריון לא מומלץ לעבור הלבנת שיניים. הבחילות וההקאות המלוות את תקופת ההיריון עלולות לפגוע בשכבת המגן המגנה על השיניים ולהותיר אותן חשופות ורגישות. גם לנשים מינקות לא מומלץ להלבין שיניים בתקופת ההנקה.

Comments are closed.