מרפאות שיניים בפרדסיה

מרפאות שיניים בפרדסיה – טיפים בנושא השתלת שיניים

מרפאות שיניים בפרדסיה שעוסקת בהשתלת שיניים היא טיפול פורץ דרך בעולם של רפואת השיניים. אם בעבר נאלצו המטופלים חסרי השיניים להרכיב מערכת של שיניים תותבות, מערכת שלפעמים הציקה, גרמה לגירויים, שיבשה את ההגייה וגם את המראה, השיניים המושתלות מתפקדות כמו שיניים טבעיות ואין להם תופעות לוואי כמו לשיניים התותבות. השתלת שיניים מאפשרת לכל מטופל לחייך חיוך זוהר ויפה וליהנות מפה מתפקד היטב, אך רק בתנאי שאת ההשתלה יבצע רופא מקצועי ומיומן. ד"ר חיים יאסוביץ צבר ניסיון רב בהשתלת שיניים, אינספור לקוחות מרוצים יעידו על המקצועיות, על הידע ועל הניסיון הרב. סובלים מבעיות בשיניים, אל תהססו, ד"ר יאסוביץ ישמח לעזור גם לכם.

מרפאות שיניים בפרדסיה – טיפים ועצות טובות לשמירה על השיניים המושתלות

  • הבחירה ברופא השיניים היא המפתח להצלחת ההשתלה. אומנם מבחינת החוק כל רופא שיניים יכול לבצע השתלת שיניים ותחום זה אינו דורש התמחות מיוחדת, אך בפועל אין הרבה רופאי שיניים המצליחים לבצע השתלת שיניים בהצלחה מלאה. בתחום השתלות השיניים, אין תחליף לניסיון ולמקצועיות. רק רופא שיניים שצבר ניסיון רב ידע להתגבר על כל המכשולים והבעיות ולהעניק לכם שיניים משוחזרות, מושלמות כמו השיניים הטבעיות.
  • האבנית היא האויב העיקרי של השינים השן המושתלת. האבנית היא רובד שאריות מזון וחיידקים שהתקשו ונדבקו לדפנות השיניים היא משחררת רעלים וגורמת לספיגת חניכיים מסביב לשתל. ביקור קבוע אצל השיננית, אחת לשלושה עד שישה חודשים, יסיר את האבנית מדפנות השן, ימנע את הצטברות החיידקים וימנע מחלות חניכיים. השיננית מבצעת ניקוי עמוק ויסודי ומגיעה אל מקומות שאליהן קשה להגיע בניקוי ביתי.
  • לאחר השתלת שיניים חשוב להגיע לביקורת אצל רופא השיניים. בתקופה הראשונה לאחר ההשתלה רצוי להיבדק אצל הרופא כל שלושה חודשים ולאחר שנה אפשר להגיע אל הרופא אחת לחצי שנה. הרופא יבצע בדיקה ידנית ויוודא כי השתל יציב ויושב בצורה נכונה ואם יש צורך הוא ימליץ על צילום רנטגן כדי לשלול אפשרות של דלקת מסביב לשן.
  • הנזקים של שתיית אלכוהול ועישון סיגריה מוכרים לכולם, ולא רק בהקשר למצב השיניים. נוסף על כל הנזקים הבריאותיים שגורמים העישון ושתיית אלכוהול, מחלת סרטן, בעיות בלב ועוד, הם פוגעים בחניכיים ובבריאות השיניים. יש מקרים שבהם המכורים לאלכוהול ולעישון לא יוכלו לעבור השתלת שיניים ויש מצבים רבים שבהם העישון ושתיית האלכוהול יפגעו בתהליך ההחלמה לאחר העישון.

Comments are closed.