מרפאת שיניים בפרדסיה

מרפאת שיניים בפרדסיה – על הטיפולים המתקדמים ברפואת השיניים

מרפאת שיניים בפרדסיה כמו בתחומים רבים, גם בתחום רפואת השיניים נהנים המטופלים מחידושים ועדכונים בתחום. רפואת השיניים התקדמה במגוון של טיפולים בתחום בריאות השן והאסתטיקה של השיניים. מרפאת שיניים בפרדסיה, כמו הרבה מרפאות נוספות, מתעדכנות בכל החידושים ומציעות למטופלים את הטיפולים החדישים והעדכניים ביותר.

מרפאת שיניים בפרדסיה – מהם הטיפולים המובילים?

השתלות שיניים הוא טיפול חדיש ופורץ דרך בתחום טיפולי השיניים. אם בעבר חסרי השיניים נאלצו להרכיב מערכת שיניים תותבות שלפעמים הציקה, גרמה לגירויים, שיבשה את ההגייה ועוד, כיום אפשר לדמות את השן הטבעית, הן במראה והן בכושר התפקוד באמצעות השתלת שיניים. בכל מצב, גם כאשר כל השיניים בפה חסרות, השתלת שיניים מהווה פתרון מצוין.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה נפוצים יותר ויותר בעידן המודרני, הם מתאימים למטופלים הסובלים מחרדה דנטאלית, חרדה שבעבר גרמה להם להזניח את השיניים ולהימנע מביקור במרפאת שיניים, לבעלי מוגבלויות שלא יכולים לשבת זמן ארוך על כיסא הטיפולים ולא משתפים פעולה עם הרופא או גם למטופלים עסוקים המעוניינים לחסוך זמן ולסיים את כל הטיפולים הנחוצים בביקור אחד אצל רופא השיניים.

רפואת השיניים אסתטית פרצה דרך משמעותית במאה העשרים ואחת. מטרת הטיפולים היא גם בריאות וגם יופי. בעידן המודרני אנשים רבים מבינים כי חיוך זוהר ושיניים לבנות הם כרטיס הביקור שלהם, כרטיס שיפתח להם דלתות רבות. מרפאת שיניים בפרדסיה, ובמקומות נוספים, מעניקות טיפולי שיניים אסתטיים בתחומים רבים, בהלבנת שיניים, בציפוי שיניים, בשחזור שן, טיפולי שיננית ועוד.

ציפוי שיניים הוא אחד התחומים החדשים בתחום האסתטיקה של השיניים. הציפוי מודבק על השיניים הקדמיות באמצעות דבק חזק, הוא מכסה על פגמים בשן כמו כתמים, שיניים שבורות, רווחים בין השיניים ועוד. הציפוי נראה טבעי, הוא עמיד וחזק והוא מחזיק מעמד שנים רבות.

שחזור שיניים מתבצע באמצעות כתרים, שתלים, תותבת וגשרים. הכתרים החדישים אינם דומים לכתרים שהרכבנו על השיניים לפני שנים רבות, הם עשויים מחרסינה, הם נראים טבעיים, הם מגנים היטב על השן ומחזיקים מעמד שנים רבות.

 אם בעבר רק ילדים ונערים עברו יישור שיניים, בשנים האחרונות גם מבוגרים רבים מצטרפים אל הטיפול הגורם לשיניים להיראות ישרות ויפות. יישור שיניים הוא טיפול אסתטי, אך גם חשוב לבריאות. כיום אפשר ליישר שיניים באמצעות גשר שקוף או סמכים פנימיים המורכבים על הצד האחורי של השיניים. בטיפולים אלו המטופל המבוגר יכול להמשיך בעבודה ולהיות בין החברים בלי שאף אחד יהיה מודע לכך שהוא עובר טיפולי יישור שיניים.

Comments are closed.