רופא שיניים בקדימה צורן

רופא שיניים בקדימה צורן – מה זו רפואה משמרת ואיך היא עוזרת לשמור על השיניים?

רופא שיניים בקדימה צורן המציע שירותי רפואה משמרת שהיא רפואה שתפקידה לשמור את השיניים במצב תקין לטווח ארוך של שנים. הרפואה המשמרת עושה הכול כדי שנוכל ליהנות מהשיניים הטבעיות בפה, להציל את השיניים הטבעיות ולהימנע עד כמה שאפשר, מטיפולי שיקום פה כמו השתלות שיניים, תותבות ועוד. אם אתם זקוקים לטיפולי שורש, לסתימות או לכל טיפול שיוכל להציל את השיניים הטבעיות בפה, צרו קשר עם ד"ר חיים יאסוביץ, הוא ידע לאבחן את מצב השיניים להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר כדי לשמור על פה בריא ומתפקד.

רופא שיניים בקדימה צורן – מהם הטיפולים הנפוצים ברפואת שיניים משמרת

סתימות נדרשות כאשר מחלת העששת פוגעת בשן, מגיעה לשכבת הדנטין וגורמת לריקבון בשן. בשלבים מוקדמים של הריקבון בשן אפשר לסלק את החלק הרקוב ולבצע סתימה. בשלב מוקדם הסתימה תצליח למנוע נזקים נוספים במוך השן, תשמור על חוזק השן ותעניק לה עוד שנים ארוכות בפה. יש סוגים שונים של סתימות, סתימה לבנה או סתימת כסף, רופא השיניים ידע להציג לפניכם את החסרונות והיתרונות של כל סוג.

טיפול שורש נדרש כאשר מחלת העששת כבר הצליחה לפגוע במוך השן ולגרום לשן נזק בלתי הפיך ולכאבים עזים. כדי להיפטר מהחיידקים שחדרו אל תוך מוך השן ומהכאבים העזים יש שתי אפשרויות, האחת, עקירת השן והשנייה, טיפול שורש. בטיפול שורש ינקה הרופא את תעלות השן מחיידקים, יחזק ויתמוך בשן באמצעות מבנה שעליו יורכב כתר. רופא מקצועי, מומחה לטיפולי שורש, יוכל להציל באמצעות הטיפול גם שיניים שלכאורה נראות אבודות.

מחלת העששת היא אחת המחלות הנפוצות ביותר, היא פוגעת בשיניים ובחניכיים ואם לא מטפלים בה מיד, היא עלולה לגרום לריקבון שיניים, לנזקים בלתי הפיכים ואף לאובדן השן.

ניקוי אבנית מיועד להסרת חומר הפלאק מהשיניים המצטבר על דופן השן ועלול לגרום למחלת העששת ולריקבון של השיניים. האבנית היא רובד חיידקי הנצמד לשן מבקטריות הנוצרות משאריות של מזון וחיידקים. חשוב לדעת איך לצחצח שיניים נכון, חשוב להשתמש בחוט דנטאלי לסילוק השאריות וחשוב לא פחות לבקר אחת לשלושה חודשים עד חצי שנה אצל שיננית כדי שתסיר את האבנית המצטברת על דופן השן, בדרך כלל על החלק האחורי של השיניים התחתונות.

איטום חריצים הוא טיפול המיועד למנוע משאריות מזון להיכלא בתוך חריצי השן. איטום החריצים מאפשר ניקוי טוב יותר של השיניים והורדת אחוזי הסיכון להופעת מחלת העששת. איטום חריצים פופולארי מאוד אצל ילדים ובני נוער, אך נעשה גם אצל מבוגרים בהתאם להימצאות גורמי סיכון בפה ולרמת הסיכון.

Comments are closed.